Dla wielu osób profesjonalny masaż to strata pieniędzy… jednak ten artykuł ma na celu uświadomić Ci, drogi czytelniku, że dobrze wykonany masaż może przynieść więcej korzyści zdrowotnych oraz odprężenia niż po wizycie u lekarza!

ale… jak wyciągnąć jak najwięcej pozytywnych rzeczy z masażu?

1. Pij dużo wody zarówno przed, jak i po masażu.

2. Wdaj się w interakcję z masażystą – opowiedz mu o swoich bólach oraz problemach zdrowotnych jeżeli jest profesjonalistą na pewno będzie starał się Tobie pomóc.

3. Nie zatrzymuj na sobie zbyt wiele bielizny, nie krępuj się! Będziesz nakryty ręcznikami 🙂

4. Nie myśl za dużo podczas masażu to jest czas przeznaczony na relaks! Skup się na rytmicznym oddychaniu.

5. Zrelaksuj ciało, wyluzuj się i nie pomagaj masażyście w tym co robi – to tylko utrudnia pracę. Jeżeli oddałeś się w ręce profesjonalistów to nie ma się czym martwić.

6. Gdy podczas masażu poczujesz ból staraj się wyciszyć i skoncetrować się na głębokim oddychaniu. Możesz też skorzystać z technik wizualizacji np. wyobrazić sobie, że z każdym oddechem ból opuszcza Twoje ciało.

7. Nie zagaduj masażysty ponieważ to rozbudza twoją świadomość jednak jeśli poczujesz dyskomfort czyli ciepło, zimno lub po prostu ból zakomunikuj to!

8. Po odbytym masażu powoli wracaj do rzeczywistości… daj sobie jeszcze minutę czy dwie zanim zejdziesz ze stołu – nie rób tego gwałtownie. Masaż sprawił, że twoje ciało jest teraz zrelaksowane i potrzebuje pozostać w takim stanie. Powoli, wypij szklankę wody, którą pozostawił Ci masażysta najlepiej całą i dopiero wtedy zacznij sie ubierać.

9. Pozostań wyluzowany! Nawet po powrocie do domu będziesz czuć się odprężony więc rób wszystko by ten efekt pozostał jak najdłużej.

10. Jeszcze więcej wody! Im więcej wypijesz tym lepiej, a jak wiadomo woda działa oczyszczająco na nasz organizm 🙂

Mamy nadzieję, że te kilka porad sprawi, że masaż w naszym salonie okaże się jeszcze bardziej przyjemniejszy i relaksujący.
Zapraszamy do zapisów 🙂

Studio Dewi - jeden z najlepszych masaży Tantra w Polsce.

Mieścimy się w Gdyni i Krakowie

Gdynia - do 21.03.18 r. - masaż Tantra classic 1h - 170 zł a 1,5h - 270 zł

Kraków - do 28.02.18 r. - masaż Tantra classic 1h - 200 zł a tantra lux 240 zł

Dołącz do naszej listy stałych klientów i otrzymuj najnowsze promocje i ciekawe oferty na własną skrzynkę pocztową!

Dziękujemy za zapisanie do naszej listy. Potwierdź swój adres e-mail!