Dlaczego masaż Tantryczny?

Potrzebujesz masażu?

Trafiłeś we właściwe miejsce. Dewi to najlepsze studio w Krakowie na masaż tantryczny.

Czym jest masaż tantra? To wyjątkowe doświadczenie, które pozostawi Cię w stanie relaksu, odświeżenia i odmłodzenia. Jest to specjalny zabieg, który łączy zmysłową pracę z ciałem z leczniczymi właściwościami starożytnych technik i korzyściami współczesnej nauki.

Nasi masażyści są doskonale wyszkoleni w sztuce, która skupia się na przyjemności i dobrym samopoczuciu umysłu i ciała. Masaż Tantra pomaga poprawić stan zdrowia poprzez uwolnienie toksyn z organizmu, zmniejszenie poziomu stresu i zrównoważenie emocji. Może również pomóc złagodzić ból i inne dolegliwości fizyczne całego ciała poprzez zwiększenie przepływu krwi do dotkniętego obszaru, jednocześnie zmniejszając sygnały bólowe pomiędzy zakończeniami nerwowymi.

Nasze masaże są zaprojektowane tak, aby przynieść Ci głęboki relaks poprzez stymulację wszystkich czterech zmysłów:

» dotyku (dłonie masażysty pracujące na całym ciele)
» wzroku (orientalne wnętrze zapewniające odprężenie)
» zapachu (olejki aromaterapeutyczne zapewniające ukojenie)
» słuchu (spokojna muzyka).

Masaż Tantryczny dla par , indywidualny

Niech świadomość i miłość zagości w waszym życiu przez praktyki buddyjskie i hinduistyczne.

Uwaga: Przebieg masażu tantrycznego. 

Tantryczny masaż często jest mylnie postrzegany jako forma masażu erotycznego, jednak istotna różnica tkwi w jego głębokim celu i technice wykonania. W masażu tantrycznym słowa takie jak „seksualny” czy „orgazm” nie znajdują się na czele hierarchii celów tej praktyki. Chociaż może on wpływać na energię seksualną i zwiększać intymność, to jego głównym zamiarem jest uzdrowienie i harmonizacja ciała oraz ducha, a nie dążenie do satysfakcji seksualnej.

Masaż tantryczny skupia się na budowaniu duchowego połączenia, które przekracza fizyczny wymiar przyjemności. Jest to praktyka, która uczy świadomego dotyku, pełnej uwagi i głębokiej komunikacji między osobami biorącymi w nim udział, koncentrując się również na narządach płciowych. Celem masażu tantrycznego jest przede wszystkim uwolnienie zablokowanej energii życiowej całego ciała, co może prowadzić do głębszego samopoznania, lepszego zdrowia i większego poczucia spokoju.

Przez pracę z ciałem i oddechem, masaż ten otwiera przestrzeń do eksploracji własnych ograniczeń, emocji i blokad, co może prowadzić do głębokich transformacji wewnętrznych. Jest to proces, który może pomóc w leczeniu emocjonalnych ran, zwiększyć samoakceptację i poprawić relacje z innymi.

Na czym polega masaż tantryczny ? Masaż lingama? Masaż Yoni? Więcej informacji o masażu tantrycznym – czym jest i jak wygląda masaż, dowiesz się na naszym blogu.

Jeśli szukasz ucieczki od codzienności lub po prostu chcesz się zrelaksować po długim dniu pracy – zadzwoń , umów się i przyjdź do nas po swoją chwilę zapomnienia.

 

⇒ Pamietaj o naszych promocjach i łap bonusy na swoje ulubione zabiegi ⇐

Do zobaczenia w Dewi ♥

Każdy masaż Tantra w wersji 2h Kobieta/Mężczyzna rabat 50 PLN na hasło RABAT1 a dla partnerów na hasło LATO1 - 100 PLN rabatu

Rabaty do wykorzystania podczas zakupu vouchera. Czas na zakup masaży w promocji do 16.06.2024

Każdy masaż Tantra 2h - RABAT
4

Rezerwacja Online

Polska - System rezerwacji: