Zaznacz stronę

FAQ

Czy masaż tantryczny, który oferujecie jest masażem erotycznym?

Nie. Masaż tantryczny nie jest masażem erotycznym. Masaż tantryczny wykorzystuje energię seksualną w celach rozwoju osobistego. Celem masażu tantrycznego nie jest doprowadzenie do orgazmu , chodzi o pobudzenie energii w ciele Kundalini Shakti.

 Jak mogę czuć się po sesji masażu?

Każda sesja to bardzo indywidualny proces. To praca z osobistą intencją. Do kilku dni po sesji mogą pojawić się bardzo różne emocje, jak na przykład: złość, smutek, ale również ulga, radość.Mogą pojawić się także różne reakcje ciała, jak na przykład: lekki ból fizyczny najczęściej w okolicach miejsc intymnych, splotu słonecznego czy klatki piersiowej. Mogą wystąpić wahania nastroju czy zmiany energii, przykładowo osoba gniewna staje się dużo bardziej łagodna i delikatna. Wszystko zależy od intencji, z którą będziesz pracować. Obserwuj siebie i reakcję innych na Twoją osobę. Często po sesji możesz czuć się od razu bardzo dobrze, lekko, błogo – jakby z ciała spadło duże obciążenie.

Jak mogę czuć się po sesji masażu tantrycznego?

Celem masażu tantrycznego jest naładowanie każdej komórki ciała energią seksualną, która według tantry jest energią życiową, witalną. Większość ludzi zaraz po samym masażu tantrycznym czuje się bardziej zrelaksowana, lekka, jakby coś ciężkiego z nich spadło, uleciało. Możesz poczuć, że zmęczenie, które zawsze Ci towarzyszyło ustępuje – a w jego miejsce pojawia się pozytywna energia do działania. Możesz czuć więcej miłości i zadowolenia z życia. Zazwyczaj ludzie zaczynają inaczej wyglądać w oczach innych. Po masażu- rodzina, przyjaciele, znajomi mogą stwierdzać, że coś się w Tobie zmieniło, np. emanujesz spokojem, dobrem, wrażliwością albo jesteś bardziej pewny/pewna siebie, masz więcej energii.

Czy podczas masazu jestem nago?

Tak, żeby otrzymać masaż trzeba być bez ubrań.

Czy sesja masażu tantrycznego obejmuje masaż stref intymnych?

Podczas standardowego masażu tantrycznego, który wykonujemy nie skupiamy się na sferze intymnej. Oznacza to, że dotykamy miejsca intymne, aby uaktywnić energię seksualną i przeprowadzić ją do serca i wyższych czakr, ale nie wykonujemy osobnego masażu miejsc intymnych.Jezeli nie chcesz aby masażysta dotykał Twoich miejsc intymnych – to jest to najbardziej w porządku, Twóje granice są dla nas najważniejsze.

Czy będę miała orgazm podczas masażu?

Orgazm genitalny nie jest celem masażu tantrycznego. Jednak może się zdarzyć. Nie należy zmuszać się do orgazmu, ani nie należy tłumić energii seksualnej jeżeli zbliża się moment kulminacyjny. W trakcie masażu puszczamy kontrolę, ponieważ czujemy się bezpiecznie i dlatego każde naturalne doświadczenie jest jak najbardziej na miejscu.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe, aby otrzymać masaż tantryczny?

Tak. Powinieneś/powinnaś mieć ukończone 18 lat.

Ile trwa sesja masażu tantrycznego?

Masaż tantryczny trwa od 1 godziny do 2 godzin. Możesz wybrać preferowaną przez siebie długość podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego badz rejestracji telefonicznej

W jaki sposób mogę się przygotować do masażu tantrycznego?

Sugerujemy nie spożywać alkoholu lub ograniczyć jego spożywanie przed masażem Sugerujemy – nie palić przynajmniej kilka godzin przed masażem Jeśli to możliwe – ograniczyć spozycia mięsa i tzw.junk foodprzed masażem Depilacja okolic intymnych jest zalecana, ale nie obowiązkowa Na masaż trzeba przyjść z dobrym nastawieniem

Dlaczego depilacja miejsc intymnych jest zalecana przed masażem tantrycznym?

Masaż tantryczny polega na przemieszczaniu energii w ciele. Włosy zatrzymają lub utrudniają ruch energii.

Gdzie odbywają się sesje masażu?

Masaże odbywają się w Krakowie i Gdyni. Nasze Studia mieszczą się w zaadaptowanych specjalnie urzadzonych mieszkaniach które  wykorzystywane sa  wyłącznie do masaży tantrycznych i praktyk duchowych, takich jak medytacja . Masaż odbywa się na wygodnym materacu na podłodze. U nas masz poczuć się tak dobrze jak u siebie w domu.

Czy mogę wziąć prysznic w waszym studio?
Tak, jak najbardziej – możesz wziąć prysznic przed masażem. Możesz wziąć prysznic również po masażu, jednak warto odczekać kilka godzin, ponieważ używamy olejków które będą dalej odżywiać skórę po masażu.

Czy mam przynieść coś ze sobą?

Jeśli masz swoje ulubiony pareo/sarong, możesz zabrać ze sobą. Jeśli chcesz, to możesz przynieść również duży ręcznik. (Uwaga na pareo/sarong i ręczniku mogą zostać plamy oleju!) Jeśli nie, nie martw się, mamy wszystko, co potrzebne.

Jaka jest forma płatności?

Płatność tylko gotówką.