Kraków tel: 445545465   |   Gdynia tel: 54648463

-30zł

Łap okazję w Krakowie

Godziny
Minuty
Sekundy
Masaż Tantra Gentleman Lux

Rabat -30zł przyznany na zabieg 2h

Masaż Tantryczny - czym jest i na czym polega?

Czym jest tantra ?

Tantra to nie pośpiech, nie ucieczka, to stan umysłu. Tantra to przystań w której masz możliwość skupić się na sobie, odpłynąć w daleką podróż własnej duszy, zaobserwować reakcje własnego ciała na zupełnie inny dotyk, przepełniony zaufaniem i zrozumieniem.

Sesje Tantry są na wysokim poziomie, pozwalają dotrzeć w głąb serca, uczą zrozumienia, pomagają osiągnąć świadomość, która przekierowuje energię w naszym ciele i dąży do uwolnienia jej.
Wraz z biegiem życia, otaczających nas powinności i przekonań, uwięziliśmy naszą świadomość. Pozwól ściągnąć z siebie te ograniczenia poprzez pracę z ciałem.
Otulimy Cię dotykiem, dźwiękiem i zapachem, obudzimy Twoje zmysły, uwolnimy Twój umysł.

Jak wygląda:

Sesja masażu tantrycznego

Masaż tantryczny jest dedykowany dla obu płci, przeprowadzamy go na materacu, terapeuta wykorzystuje techniki masażu klasycznego, Lomi Lomi, otulenia oraz pracę z oddechem. Podczas sesji skupiamy się na całym ciele, szanując granice, które ewentualnie sam nam wyznaczysz. 

Muzyka, klimatyczne pokoje, zapach, blask świec, wszystko to ma sprawić, abyś wszedł w inny wymiar przyjemności i relaksu, aby ta chwila napełniła Cię radością i miłością. 
Każda partia ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu. 

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się na miejsca Lingam/Joni, masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny. Doznania fizyczne i duchowe są wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.


Tantra

Zmniejsza stres

Poprawia zdrowie i wygląd skóry

Nowe doświadczenie akceptacja otwartość

Rozluźnia mięśnie

Naturalne SPA dla ciała

Kontroluje emocje

Masaż Hawajski - Lomi Lomi Nui

Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napiec w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka. Lomi Lomi Nui to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem. Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia. Strzegli oni swej tajemnicy aż do ostatnich lat.

Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według której cały świat to wzajemnie przenikająca się energia, którą można wykorzystać do własnych potrzeb. Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napiec w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka. Działanie masażu Masaż Lomi Lomi Nui działa na poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Pozwala to nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, znalezienie nowych sposobów na ich rozwiązanie. Podczas masażu często pojawia się u nas chęć zmiany dotyczącej sytuacji życiowej. Odnajdujemy siły i sposoby żeby tego dokonać. Na poziomie duchowym zwiększą samoakceptacje i rozumienie otaczającego świata. Na poziomie energetycznym poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i pobudza nas do działania.

Znajdź równowagę z nami