Masaż Tantra czym jest i na czym polega?

Masaż Tantra

Masaż Tantryczny – To jedna z przyjemniejszych i relaksujących czynności jakiemu może poddać się osoba potrzebująca odprężenia i odpoczynku.

Wywodzi się on z czasów starożytnych, ale dopiero dziś odkrywany jest na nowo. Masaż ten można by porównać do tradycyjnego masażu klasycznego, który ma olbrzymie znaczenie zdrowotne pozwalając usunąć i zniwelować problemy z ciała jednak coraz większą popularność w naszych czasach zyskują nie masaże klasyczne a masaże Tantryczne, które nie tylko niwelują problemy w ciele ale również w duszy i umyśle.

Z uwagi na swój wyjątkowy charakter poleca się go osobom przeżywającym stresy fizyczne, zmęczenie, osobom z depresją a także rozmaitymi problemami natury psychiczno-fizycznej.

Masaż Tantryczny posiada olbrzymią siłę wyzwalając i uwalniając od stresu i likwidując wewnętrzne blokady.

Prawidłowo wykonany masaż pozwala na rozluźnienie ciała, pełen relaks a także na otwarcie się na swoje potrzeby oraz wyzwolenie się  i pozbycie się wstydu.

Skorzystaj z aktualnej promocji do 27% na klasyczny masaż tantra

Jak się odbywa masaż Tantra?

Podczas sesji osoba masowana doznaje przyjemnych doznań, przechodząc od relaksu do napięcia, rozładowywanemu dzięki odpowiednim technikom masażu.

Sam masaż przebiega przy relaksacyjnej muzyce, świecach, zapachach co pozwala na skupienie oraz głęboki kontakt z własnym wnętrzem.

Masaż odbywa się na wygodnym i dość obszernym materacu zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu.

Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą  a zatem wyłączoną z prawa do masażu.

Ciało namaszczamy naturalnymi olejami bądź odpowiednimi suplementami w zależności od wyboru masażu.

Masaże tego rodzaju w czasach starożytnych były  forma czczenia starożytnych bogów a zarazem siły witalnej i naturalności.

Masaż Lingam i Joni  nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się w pełni na masaż,  masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

Dzięki naszym seansom odzyskasz swoją pewność siebie, zaakceptujesz swoje  ciało.

MY NAUCZYMY CIĘ JAK CZERPAĆ RADOŚĆ Z ŻYCIA

Korzyści wynikające z masażu Tantra

  1. Zmniejsza stres– masaż tantryczny pozwala przenieść umysł w otchłań relaksu i spokoju. Złagodzi Twoje skołatane myśli i otuli Twoje ciało wyciszeniem i spokojem.
  2. Rozluźnia mięśnie– masaż tantryczny nie tylko wpływa na nasze zmysły, ale również działa na napięte mięśnie.
  3. Poprawia zdrowie i wygląd skory– dzięki naturalnym olejom, które używamy twoja skóra będzie nawilżona, gładka i elastyczna. Podczas sesji zwiększony zostaje przepływ krwi, który pozwoli na dotlenienie Twojego organizmu i komórek.
  4. Kontroluje emocje– podczas sesji zapomnij o otaczających Cię problemach, pozwól sobie aby przenieść umysł na wyższy poziom spokoju i duchowości.
  5. Pozwala na nowe doświadczenie, akceptację i otwartość– podczas sesji doświadczysz technik, dzięki którym możesz odkryć nowy wymiar przyjemności. Masaż tantryczny jest otwarty dla wszystkich bez względu na płeć czy orientację.
  6. Zwiększa pewność siebie– podczas masażu każdy traktowany jest indywidualnie. Każdy z nas jest inny i tak samo ważny, doceniany, traktowany z należytym szacunkiem i dobrocią.
  7. Otwiera na dobro, miłość– podczas sesji doświadczysz jaki szacunek, zrozumienie i opieka płynie ze strony masażystów.

Opinie o masażu Tantra

Niektóre z opinii o masażu tantra umieszczone przez naszych klientów:

“Jestem bardzo zadowolona z masazu, bo przyniosl calkiem spora ulge moim napietym i bolacym nieco miesniom. Chyba musze takie miejsca odwiedzac czesciej. Serdecznie polecam i jednoczesnie bardzo dziekuje za sympatyczna obsluge”

“Masaż niesamowity. Bardzo się zrelaksowalam. Pani Wiktoria bardzo miła i profesjonalna , zniwelowała mój stres i napięcia. Niesamowity klimat !! Wrócę!!”

“Masaż był bardzo przyjemny i relaksujący, zdecydowałem się na odrobinę luksusu w dniu moich 30 urodzin i nie żałuje, jestem bardzo zadowolony.”

“Pierwsza wizyta na masażu , i Me ga pozytywne zaskoczenie . Człowiek jak nowo narodzony po takim zabiegu.”

“Cudowny masaż, dodaje energii i niweluje bóle mięśni. Polecam ! ;)”

Przewiń do góry