Masaż Tantryczny a masaż ,,fizyczny”

Masaż Tantryczny oprócz tego iż pracują w nim osoby po kwalifikacjach i z pasją oraz respektem do każdego ciała jest masażem holistycznym, w którym odkrywamy horyzonty jak można poszerzać granice własnego umysły i ciała. Zrozumienie , akceptacja i szacunek – wyjściowe kwestie bez których nie udało by się stworzyć sesji w pełnym tego słowa uznaniu. Każdy dotyk jak i pacjent/pacjentka są dla nas wyzwaniem dlatego stawia to dla nas jeszcze większe granice, aby czytać ciało i zmysły na najwyższym poziomie.

W masażu ,, fizycznym’ mamy proste zasady, tak proste, że nie musimy mieć większych umiejętności by wykonać taki masaż. Kwestią jest czy taki masaż coś zmieni w naszym życiu i otworzy nas na szersze horyzonty ? Nie … Jest on płytką przystanią z której nie wyruszymy w głębszy rejs.

Oczywiście masaż tantryczny a masaż fizyczny to różne płaszczyzny i na pewno odpowiednie dla osób które chcą być w przystani  bądź wyruszyć w rejs (Tantra).

Nie mniej jednak my uwielbiamy odkrywać lądy naszego ciała i zmysłów, dlatego u nas znajdą Państwo swoją przystań jako miejsce, ale relaks oferujemy na morzu pełnym niezapomnianych przeżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry