Masaż Tantryczny a masaż ,,fizyczny”

Masaż Tantryczny a masaż ,,fizyczny''

Masaż Tantryczny oprócz tego iż pracują w nim osoby po kwalifikacjach i z pasją oraz respektem do każdego ciała jest masażem holistycznym, w którym odkrywamy horyzonty jak można poszerzać granice własnego umysły i ciała. Zrozumienie , akceptacja i szacunek – wyjściowe kwestie bez których nie udało by się stworzyć sesji w pełnym tego słowa uznaniu. Każdy dotyk jak i pacjent/pacjentka są dla nas wyzwaniem dlatego stawia to dla nas jeszcze większe granice, aby czytać ciało i zmysły na najwyższym poziomie.

W masażu ,, fizycznym’ mamy proste zasady, tak proste, że nie musimy mieć większych umiejętności by wykonać taki masaż. Kwestią jest czy taki masaż coś zmieni w naszym życiu i otworzy nas na szersze horyzonty ? Nie … Jest on płytką przystanią z której nie wyruszymy w głębszy rejs.

Oczywiście masaż tantryczny a masaż fizyczny to różne płaszczyzny i na pewno odpowiednie dla osób które chcą być w przystani  bądź wyruszyć w rejs (Tantra).

Nie mniej jednak my uwielbiamy odkrywać lądy naszego ciała i zmysłów, dlatego u nas znajdą Państwo swoją przystań jako miejsce, ale relaks oferujemy na morzu pełnym niezapomnianych przeżyć.