Porozmawiajmy o Tantrze – nasz kanał na YouTube

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do obejrzenia naszego filmu dotyczącego masażu tantrycznego. 

Nasz masażysta Tomasz podczas wywodu z Panią Dorota Horbą odkrywa dla Państwa idee sesji i zagadnienia, które najczęściej są zadawane na temat Tantry.

Dla nas masaż Tantryczny  to nie tylko praca z ciałem, ale sztuka połączenia się z naszą duszą. Jest to zjednoczenie się ze swoją prawdziwą naturą, ponowne połączenie się ze swoją boską esencją i wyrażanie jej w każdym aspekcie swojego życia. Tantra to głębokie  doświadczanie tego, czym jesteś w chwili obecnej, bez osądzania i ingerencji.

Masaż ten może pomoc w wielu dolegliwościach zdrowotnych. Mało osób docenia moc dotyku i jego wpływ na naszą psychikę, jak i somatyczne problemy w ciele. Dotyk jest podstawową ludzką potrzebą, ponieważ wszyscy pragniemy być dotykani. Ludzie w każdym wieku potrzebują dotyku, aby przetrwać, rozwijać się, uczyć i rosnąć. To terapia i krzesiwo rozpalające w nas uśpiony życiowy ogień. 

A czy Ty jesteś gotowy rozpalić w sobie nowa chęć życia i przyjemności? Pamiętaj, że kultywowanie  osobistej praktyki duchowej jest najskuteczniejszym sposobem przeciwdziałania dezorientującym skutkom życia w zabieganym świecie. Zatrzymaj się i złap głęboki oddech dla siebie,dla swojego zdrowia.

Życzy Państwu miłego oglądania i do zobaczenia w studio Dewi

Jeżeli spodobał się Państwu nasz materiał prosimy o łapkę w górę 🙂