Kaszmirski masaż tantryczny „Deep Intimacy” hasło po kontakcie z masażystą

Wyjątkowy i piękny masaż kaszmirski, pochodzący z regionów północnych Indii, będzie cudowną przygodą dla kobiet szukających głębokich intymnych doznań. Dzięki aktywacji energii poprzez wspomagające techniki, ożywisz czakry, doświadczysz błogości i pojednasz ciało z duszą. Przez wykorzystanie specjalnych pozycji ciała, otworzysz się na intymny dotyk i aktywujesz przepływ męskiej i żeńskiej energii w ciele. „Deep Intimacy” to pełny masaż kaszmirski, wykonywany na macie, jednak z zastosowaniem nieprzeciętnych pozycji ciała osoby masowanej – ta odmiana opiera się na bliskim kontakcie fizycznym z masażystą. Zalecany dla osób praktykujących tantrę, które miały wcześniej styczność z masażami ajurwedyjskimi; oraz po wcześniejszych konsultacjach i masażach z masażystą Tomaszem.

   

Etapy masażu Kaszmirskiego „Deep Intimacy”:

1. Masaż prawego boku w 4 konfiguracjach.

2. Masaż lewego boku w 4 konfiguracjach.

3. Masaż na brzuchu. Masujący siedzi w pozycji tzw. europejskiej, z wyprostowanymi na boki nogami. Osoba masowana, w pozycji wyjściowej – tzw. „pozycja żaby”- leży na brzuchu, a nogi opiera na ciele masażysty, przysuwając je do momentu, gdy jej biodra oprą się na udach masującego, a pośladki znajdą się tuż przy jego brzuchu. Jednym z elementów tego etapu jest harmonizujący masaż anusa.

4. Masaż na plecach. Osoba przyjmująca masaż kładzie się na plecach i dostosowuje pozycję ciała tak, aby jej biodra opierały się na udach masującego, a wzgórek łonowy znalazł się tuż przy jego brzuchu. Podczas tego etapu stosowanych jest wiele technik masażu. Występuje także pozycja Yab-Yum – masażysta podnosi i przyciąga do siebie osobę masowaną – w tej konfiguracji, podczasmasażu pleców, zarówno masujący, jak i osoba masowana, wykonują serię oddechów „ShivaShakti”. Kulminację stanowi długotrwała celebracja Joni.

Cena vouchera:

720,00 

Nasze opinie