Masaż Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui –w wolnym tłumaczeniu delikatna łapa kota – to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem. Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia. Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według której cały świat to wzajemnie przenikająca się energia, którą można wykorzystać do własnych potrzeb. Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napiec w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz nas. Lomi Lomi Nui działa na poziomie: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Pozwala inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, znalezienie nowych sposobów na ich rozwiązanie, zwiększa samoakceptację, poprawia przepływ wewnętrznej energii i pobudza nas do działania. 
Masażysta podczas sesji zaopiekuje się całym Twoim ciałem, osoba masowana musi być naga, osłonięte są jedynie części intymne. Masaż ten odznacza się długimi płynnymi ruchami, wykonywanymi przedramionami, ważną rolę odgrywa muzyka, która wprowadza harmonię.  

Cena vouchera:

220,00 420,00 

Nasze opinie

Każdy masaż Tantra w wersji 2h Kobieta/Mężczyzna rabat 50 PLN na hasło RABAT1 a dla partnerów na hasło LATO1 - 100 PLN rabatu

Rabaty do wykorzystania podczas zakupu vouchera. Czas na zakup masaży w promocji do 16.06.2024

Każdy masaż Tantra 2h - RABAT
4

Rezerwacja Online

Polska - System rezerwacji: