Masaż Tantra Lux

270,00 490,00 

Masaż w którym miejsce lingam i joni masujemy dwukrotnie. Masaż wyróżnia się większą pracą z energią seksualna

Opis

Masaż Tantra LUX odbywa się na materacu zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu .

Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.

Ciało namaszczamy naturalnym olejem kokosowym. Zarówno osoba masująca, jak i masowana podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycje – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.

Masaż miejsc lingam / joni nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się na masowanie, masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

W masażu Tantra LUX – miejsce lingam bądź Joni na życzenie Pacjentów masowane jest na początku i pod koniec sesji

Dzięki naszym seansom odzyskasz swoją pewność siebie, zaakceptujesz swoje ciało.

 

Informacje dodatkowe

Wybierz czas zabiegu:

1h, 1,5h, 2h

Wybór masażysty:

Kobieta, Mężczyzna, Ustalę telefonicznie przed zabiegiem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Tantra Lux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *