Masaż Tantra Euphoria Lux

320,00 620,00 

Opis

Zabieg Tantryczny w którym miejsce lingam i joni masujemy dwukrotnie wykorzystując czekoladę
Masaż Tantra Euphoria LUX odbywa się na materacu zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu.

Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.

Ciało namaszczamy czekoladą do masażu, której konsystencja i zapach wpływa bardzo korzystnie na ciało i zmysły powonienia. Zarówno osoba masująca, jak i masowana podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.

Masaż nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się na masowanie, masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

W masażu Tantra Euphoria LUX – miejsce lingam bądź Joni na życzenie Pacjentów masowane jest dwa razy na początku i pod koniec sesji

Dzięki naszym seansom odzyskasz swoją pewność siebie , zaakceptujesz swoje ciało.

* w dni świąteczne cena masaży indywidualnych +30 zł a dla par +50 zł
** w dni świąteczne nie realizujemy voucherów

1h – 320 zł
1,5h – 440 zł
2h – 620 zł

Informacje dodatkowe

Gift Voucher Amount

320 zł, 440 zł, 620 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Tantra Euphoria Lux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *