Masaż Tantra Yin & Yang Euphoria Lux

640,00 1220,00 

Opis

Sesja dla partnerów, którzy w maksymalny sposób chcą pracować z energią seksualną, jak i zmysłami powonienia. Olej czekoladowy oraz dwukrotny masaż miejsca lingam i joni otworzą drzwi do ekstremalnego relaksu.
Masaż Tantra YIN & YANG Euphoria Lux to masaż dla PAR  , który odbywa się na dwóch materacach zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny obejmuje każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu.
Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.
Ciało namaszczamy czekoladą. Zarówno osoby masujące, jak i masowane podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.
Masaż nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.
Jeśli osoby masowane nie będą gotowe otworzyć się na masowanie, masażyści ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmują ten stan, jako w pełni naturalny.
W masażu Tantra YIN & YANG EUPHORIA LUX – miejsce lingam i Joni na życzenie pacjentów masowane jest dwa razy podczas sesji
Sesja może odbyć się w dwóch osobnych pokojach, bądź jednym wspólnym. Osobiście polecamy masaż w jednym pokoju w celu uczenia się nowego doświadczenia, ale również w tym samym czasie odczuwania wspólnie przyjemności jaką niesie ze sobą masaż. Taka sesja niesamowicie buduje relacje, zaufanie jak i otworzenie się na nowy wymiar relaksu

* w dni świąteczne cena masaży indywidualnych +30 zł a dla par +50 zł
** w dni świąteczne nie realizujemy voucherów

1h – 640 zł
1,5h – 900 zł
2h – 1220 zł

Informacje dodatkowe

Gift Voucher Amount

640 zł, 900 zł, 1220 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Tantra Yin & Yang Euphoria Lux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *