Masaż Tantra Yin & Yang Lux

600,00 1150,00 

Masaż w którym miejsce lingam i joni masujemy dwukrotnie. Masaż wyróżnia się większą pracą z energią seksualna

Opis

Sesja dla partnerów, którzy jeszcze bardziej chcą popracować z energią seksualną. Masaż miejsc lingam i joni masujemy dwukrotnie.
Masaż Tantra YIN & YANG LUX to masaż dla PAR, który odbywa się na dwóch materacach zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny obejmuje każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu.
Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.
Ciało namaszczamy naturalnym olejem kokosowym. Zarówno osoby masujące, jak i masowane podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.
Masaż nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.
Jeśli osoby masowane nie będą gotowe otworzyć się na masowanie, masażyści ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmują ten stan, jako w pełni naturalny. W masażu Tantra YIN & YANG LUX – miejsce lingam i Joni na życzenie pacjentów masowane jest dwa razy na początku i pod koniec sesji. Sesja może odbyć się w dwóch osobnych pokojach, bądź jednym wspólnym. Osobiście polecamy masaż w jednym pokoju w celu uczenia się nowego doświadczenia, ale również w tym samym czasie odczuwania wspólnie przyjemności jaką niesie ze sobą masaż. Taka sesja niesamowicie buduje relacje, zaufanie, jak i otworzenie się na nowy wymiar relaksu.

* w dni świąteczne cena masaży indywidualnych +30 zł a dla par +50 zł
** w dni świąteczne nie realizujemy voucherów

1h – 600 zł
1,5h – 840 zł
2h – 1150 zł

Informacje dodatkowe

Gift Voucher Amount

600 zł, 840 zł, 1150 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Tantra Yin & Yang Lux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *