Masaż Tantra Zen Lux

350,00 460,00 

Opis

Tantra Zen Lux to masaż dla wymagających. Podczas tego masażu miejsce lingam i joni masowane jest aż dwa razy -na początku i pod koniec sesji.
Masaż Tantra Zen Lux odbywa się na materacu zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu.

Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.

Ciało namaszczamy naturalnym olejem kokosowym i olejem z glonów japońskich. Konsystencja żelu  jest śliska i sprawia, że masaż należy do masaży chłodniejszych.

Zarówno osoba masująca, jak i masowana podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.

Masaż nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się na masowanie, masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

W masażu Tantra Zen Lux – miejsce lingam bądź Joni na życzenie Pacjentów masowane jest dwa razy na początku sesji i pod koniec

Dzięki naszym seansom odzyskasz swoją pewność siebie, zaakceptujesz swoje ciało.

* w dni świąteczne cena masaży indywidualnych +30 zł a dla par +50 zł
** w dni świąteczne nie realizujemy voucherów

1h – 350 zł
1,5h – 460 zł

Informacje dodatkowe

Gift Voucher Amount

350 zł, 460 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Tantra Zen Lux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *