Zaznacz stronę

Masaż Tantra czym jest i na czym polega?

Masaż Tantryczny – To jedna z przyjemniejszych i relaksujących czynności jakiemu może poddać się osoba potrzebująca odprężenia i odpoczynku.

Wywodzi się on z czasów starożytnych , ale dopiero dziś odkrywany jest na nowo. Masaż ten można by porównać do tradycyjnego masażu klasycznego , który ma olbrzymie znaczenie zdrowotne pozwalając usunąć i zniwelować problemy z ciała jednak coraz większą popularność w naszych czasach zyskują nie masaże klasyczne a masaże Tantryczne ( masaż ciałem), które nie tylko niwelują problemy w ciele ale również w duszy.

Z uwagi na swój wyjątkowy charakter poleca się go osobom przeżywającym stresy fizyczne, zmęczenie , osobom z depresją a także rozmaitymi problemami natury psychiczno-fizycznej.

Masaż Tantryczny posiada olbrzymią siłę wyzwalając i uwalniając od stresu i likwidując wewnętrzne blokady.

Prawidłowo wykonany masaż pozwala na rozluźnienie ciała , pełen relaks a także na otwarcie się na swoje seksualne potrzeby oraz wyzwolenie się swojej seksualności i pozbycie się wstydu.

Podczas sesji osoba masowana doznaje przyjemnych doznań, przechodząc od relaksu do podniecającego napięcia, rozładowywanemu dzięki odpowiednim technikom masażu.

Sam rytuał przebiega w ciszy, co pozwala na skupienie oraz głęboki kontakt z własnym wnętrzem.

Rytuał rozpoczyna się on od nauki oddechu tantrycznego w celu osiągnięcia relaksu oraz pełni energiczności i odczucia przepływu energii w ciele. Niezbędne jest też odpowiednie przywitanie.

Masaż odbywa się na wygodnym i dość obszernym materacu zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała – w tym twarz, piersi, pośladki, łono i krocze, dla zapewnienia przyjemności i relaksu bezwzględnie każdej części ciała.

Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, intymną, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.

Ciało namaszcza się specjalnymi olejami i aromatycznymi esencjami po czym masuje zgodnie z przepływem energii cielesnej

Zarówno osoba masująca, jak i  masowana podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów a zarazem siły witalnej i naturalności.

Masaż miejsc intymnych nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się na masowanie części intymnych, masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

 

Dzięki naszym seansom odzyskasz swoją pewność siebie , zaakceptujesz swoją seksualność i ciało.

MY NAUCZYMY CIĘ JAK CZERPAĆ RADOŚĆ Z ŻYCIA

  • masaż Tantryczny nie jest masażem erotycznym

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z MASAŻU TANTRA

1. Zmniejsza stres – masaż tantryczny pozwala przenieść umysł w otchłań relaksu i spokoju. Złagodzi Twoje skołatane myśli i otuli Twoje ciało wyciszeniem i spokojem.

2. Rozluźnia mięśnie – masaż tantryczny nie tylko wpływa na nasze zmysły, ale również działa na napięte mięśnie.

3. Poprawia zdrowie i wygląd skory – dzięki naturalnym olejom, które używamy twoja skóra będzie nawilżona, gładka i elastyczna. Podczas sesji zwiększony zostaje przepływ krwi, który pozwoli na dotlenienie Twojego organizmu i komórek.

4. Kontroluje emocje – podczas sesji zapomnij o otaczających Cię problemach, pozwól sobie aby przenieść umysł na wyższy poziom spokoju i duchowości.

5. Pozwala na nowe doświadczenie, akceptację i otwartość – podczas sesji doświadczysz technik, dzięki którym możesz odkryć nowy wymiar przyjemności. Masaż tantryczny jest otwarty dla wszystkich bez względu na płeć czy orientacje seksualna.

6. Zwiększa pewność siebie – podczas masażu każdy traktowany jest indywidualnie. Każdy z nas jest inny i tak samo ważny, doceniany, traktowany z należytym szacunkiem i dobrocią.

7. Otwiera na dobro, miłość – podczas sesji doświadczysz jaki szacunek, zrozumienie i opieka płynie ze strony masażystów.