Masaż Tantra Yin & Yang Dark

540,00 780,00 

Opis

Masaż Tantra YIN & YANG DARK to masaż dla PAR, który odbywa się na dwóch materacach zapewniającym komfort obu stron, zarówno osobie masującej, jak i masowanej. Masaż tantryczny Obejmuje każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu.
Tym samym każda partia ludzkiego ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą, a zatem wyłączoną z prawa do masażu.
Ciało namaszczamy naturalnym olejem kokosowym. Zarówno osoby masujące, jak i masowane podczas zabiegu są nagie, co uzasadnia rodzaj masażu oraz jego tradycja – masaże tego typu w czasach starożytnych wykonywane były właśnie w ten sposób jako forma czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.
W masażu DARK zasłaniamy oczy opaską, uruchamiając Państwa zmysły słuchu, czucia i węchu wyłączając całkowicie wzrok. Daje to Państwu całkowite skupienie się na odbieraniu masażu swoimi zmysłami nie rozpraszając się poprzez otoczenie
Masaż nigdy nie jest forsowany na siłę. Jest wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż.
Jeśli osoby masowane nie będą gotowe otworzyć się na masowanie, masażyści ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmują ten stan, jako w pełni naturalny.
W masażu Tantra YIN & YANG DARK – miejsce lingam i Joni na życzenie Pacjentów masowane jest tylko raz pod koniec sesji.
Sesja może odbyć się w dwóch osobnych pokojach, bądź jednym wspólnym. Osobiście polecamy masaż w jednym pokoju w celu uczenia się nowego doświadczenia, ale również w tym samym czasie odczuwania wspólnie przyjemności jaką niesie ze sobą masaż. Taka sesja niesamowicie buduje relacje, zaufanie, jak i otworzenie się na nowy wymiar relaksu

* w dni świąteczne cena masaży indywidualnych +30 zł a dla par +50 zł
** w dni świąteczne nie realizujemy voucherów

1h – 540 zł
1,5 h – 780 zł

Informacje dodatkowe

Gift Voucher Amount

540 zł, 780 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Tantra Yin & Yang Dark”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *