Masaż tantryczny, porozmawiajmy o nim

Masaż tantryczny

Tantra to bardzo starożytny system wiedzy, który przez wiele lat się rozwijał. Obecnie system ten obejmuje kilka metod medytacji, jogi i innych praktyk mających na celu osiągnięcie rozwoju duchowego.

Tantra jest dziś bardzo popularnym tematem, ale nie każdy wie, o co dokładnie chodzi. Szkoda, jak wiele uprzedzeń jest dziś wypełnionych uprzedzeniami. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie często mają nieprzyjemną właściwość potępiania tego, czego w ogóle nie znają. Może dlatego, że gdzieś coś usłyszeli, może z powodu pewnej wrażliwości tematycznej. A szkoda, bo pozbawia ich to wielu przyjemnych i przede wszystkim naturalnych rzeczy. Tantra jest jedną z nich.

Czym jest masaż tantryczny?

Jeśli mówimy o masażu tantrycznym w Dewi, musimy zrozumieć, że nie ma on nic wspólnego z jakimkolwiek masażem erotycznym lub usługą seksualną. Masaż tantryczny nie jest erotyczną grą, w której występują ściśle określone role (masażysta/klient), jest on drogą do zupełnie nowego doświadczenia. Masaż Tantryczny stał się bardzo popularny nie tylko wsród klientów indywidualnych, ale również partnerów.

Praktyka masażu tantrycznego zachęca pary do stania się bardziej świadomymi swoich ciał i tego, jak reagują na dotyk. Pomaga im to stworzyć intymną więź ze sobą, która może być wykorzystywana jako narzędzie komunikacji w całym związku. Celem jest zjednoczenie pary, a nie jej podzielenie.

Masaż Tantra to także eksperymentowanie i odkrywanie. Ludzie często odkrywają rzeczy, których wcześniej o sobie nie wiedzieli. Przed każdym masażem dajemy przestrzeń do rozmowy o tym, jak działa masaż i co jest, a co nie jest w porządku dla klientów. W tantrze nie ma „dobra” lub zła.

Masaż tantryczny jest sposobem na to, aby odbiorcy szli razem małymi krokami w kierunku wzajemnego szacunku, tolerancji i otwartości. W podróży nie można się spieszyć, wręcz przeciwnie, dobrze jest przejść przez nią powoli i świadomie.

Jakie emocje mogą być po sesji masażu Tantrycznego?

Pacjent powinien wyjść z poczuciem, że spędził czas, będąc pod czyjąś opieką, obdarzony miłością i troską. Powinien być wypoczęty, zrelaksowany fizycznie i psychicznie, pełen nowej energii. Kiedy masaż jest poprawnie wykonany, dotyka również duchowego doświadczenia; klient może doświadczyć uzdrowienia ze strachu lub wstydu, poczuć połączenie w całym ciele i często inspirację do lepszego życia.

 

A Ty jesteś gotowy wyjść ze stereotypów i podążać własną ścieżką rozwoju? 

Każdy masaż Tantra w wersji 2h Kobieta/Mężczyzna rabat 50 PLN na hasło RABAT1 a dla partnerów na hasło LATO1 - 100 PLN rabatu

Rabaty do wykorzystania podczas zakupu vouchera. Czas na zakup masaży w promocji do 16.06.2024

Każdy masaż Tantra 2h - RABAT
4

Rezerwacja Online

Polska - System rezerwacji: